Ветеринарна хірургія2018-11-29T00:11:41+03:00

Хірургія — область ветеринарної медицини, що вивчає оперативні методи лікування гострих, хронічних захворювань.

Записатися +38(067)737-28-45 на планове хірургічне втручання або консультацію хірурга для проведення передопераційного огляду ветеринарної клініки «ВЕТІКО» Львів в любий зручний для вас час.

Хірурги клініки «ВЕТІКО» Львів в лікувальних і діагностичних цілях проводять різні планові оперативні втручання — як найпростіші й поширені операції (такі як кастрація котів, псів, стерилізація котів, стерилізація собак), так і складні реконструктивні операції на кістках, суглобах (наприклад, остеосинтез при переломах).

Ветклініка «ВЕТІКО»  має хірургічний блок, що складається з окремої стерильної операційною, передопераційної, сестринського стаціонару. Хірургічне відділення працює в тандемі з відділеннями анестезіології та інтенсивної терапії.

Підготовка інструментів і обладнання проводиться з дотриманням всіх правил асептики та антисептики, що дозволяє проводити операції будь-якого ступеня складності, виключаючи можливість інфекційних ускладнень.

Підготовка тварин до операції (передопераційна інфузія, премедикація, введення в анестезію, підготовка операційного поля) здійснюється в хірургічному стаціонарі. Там же тварина знаходиться до повного виходу з наркозу під наглядом ветеринарного лікаря-анестезіолога, отримує післяопераційний догляд, перев’язки, знеболювання.

Ознайомитися з повним комплексом послуг ветеринарної клініки «ВЕТІКО» Львів можна, за номером +38(097) 701-08-09.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info