Ветеринар додому2018-12-18T00:50:01+03:00

Ветеринар додому

Ви можете викликати ветлікаря додому і поставити питання, зателефонувавши за телефоном (067) 737-28-45 у ветеринарну клініку «ВЕТІКО» Львів.

Виклик ветеринарного лікаря додому для проведення профілактичних заходів або виконання призначеного лікування є гідною альтернативою відвідуванню ветеринарного центру. Вам не доведеться стояти в пробках або їхати на громадському транспорті, а Ваш вихованець будепочуватися набагато спокійніше у звичних умовах. Особливо це корисно, якщо у Вас кілька вихованців, яким треба одночасно зробити щеплення або обробити від кліщів, або для призначень, що вимагають проведення тривалої інфузійної терапії.

В яких випадках ефективний виклик ветеринарного лікаря додому:

 • Проведення вакцинацій;
 • Обробка від паразитів;
 • Чіпування
 • Проведення терапевтичних маніпуляцій (ін’єкції, крапельниці, дача препаратів і т.п.).
 • Допомога у породіллі та стимуляція родової діяльності.
 • Взяття матеріалів для лабораторних досліджень (кров, зішкріб, змиви зі слизових)
 • Диспансерний огляд
 • Супровід пацієнта в клініку.
 • Безболісна евтаназія (усипляння) тварин, ритуальні послуги (вивезення тіла на кремацію) — строго за медичними показаннями.

Якщо ви стоїте перед вибором — везти тварину в клініку або викликати лікаря додому, то необхідно врахувати той факт, що служба виклику лікаря додому не має статусу і повноважень швидкої медичної допомоги, тому швидкість приїзду і негайне транспортування пацієнта, що вимагає госпіталізації в стаціонар, обмежена дорожньою ситуацією. Машини викличної служби не обладнані ШВЛ і іншими реанімаційними пристроями.

В екстрених випадках (утруднення дихання, тривалі або багаторазові судоми, задишка,що наростає, множинні травми, велика крововтрата) кращий вибір – самостійне доставлення тварини в Ветеринарну клініку «ВЕТІКО» Львів, оптимально — після попереднього дзвінка з коротким описом стану тварини.

Плюси виклику ветеринарного лікаря додому очевидні — економія часу, відсутність стресу через дороги та незнайомого оточення. Однак існує ряд мінусів, в першу чергу це стосуються ситуацій, коли необхідно поставити діагноз і призначити лікування:

 • Відсутність необхідних діагностичних інструментів (УЗД, рентген);
 • Неможливість створити стерильні умови (особливо це стосується хірургічних втручань, що здійснюються дома);
 • Відсутність можливості провести реанімацію або допомога при загрозливих для життя станах (ШВЛ, кисень, і т. п);
 • Брак робочих рук (для багатьох процедур може знадобитися допомога асистента, іноді не одного, що можливо тільки в клініці);

Лікарі нашого ветеринарної клініки «ВЕТІКО» Львів, ґрунтуючись на багатому досвіді, прийшли до рішення організувати фельдшерську викличну службу, яка буде проводити тільки профілактичні заходи та виконувати призначення лікарів. Для постановки діагнозу, щоб  уникнути помилок, що сумно закінчуються, набагато більш правильно привезти вихованця в добре оснащену клініку — в цьому випадку кількість можливих плюсів огляду дома набагато менше можливого ризику.

Ознайомитися з повним комплексом послуг ветеринарної клініки лікування й реабілітації тварин «ВЕТІКО» Львів чи записатися на прийом, можна телефоном +380677372845.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info