Ехокардіографія серця для собак і кішок

ЕХО серця (ехокардіографія, ЕхоКГ, УЗД серця) — це дослідження серця за допомогою імпульсного ультразвуку, що дозволяє оцінити структуру, розміри та стан серцевих м’язів і клапанів. Даний метод дослідження заснований на реєстрації ультразвукових хвиль, відбитих від різних структур органу та кровоносних судин.
У ветеринарній клініці «ВЕТІКО» Львів  дане дослідження проводять ветеринарні лікарі, в рамках скринінгового або кардіологічного обстеження.Запис на дослідження телефоном +380677372845.

Застосування ЕХО серця дає можливість вивчити роботу серця, простежити зміни швидкості та особливості руху крові в передсердях і шлуночках, що має дуже важливе діагностичне значення при виявленні патологічних станів серцево-судинної системи.
Дослідження дозволяє побачити об’ємне зображення органу, зробити віртуальні зрізи, оцінити розмір серцевих структур, обсяг камер, товщину стінок. За допомогою цього методу можна визначити масу м’язової тканини серця та оцінити скоротливу функцію міокарда.

Періодичне виконання даного дослідження дозволяє контролювати динаміку перебігу захворювань серцево-судинної системи.
Даний метод є експертним в діагностиці захворювань серцево-судинної системи. Лікування всього спектру кардіопатологій за сучасними стандартами неможливо без стандартним застосування ЕХО кардіографії  та доплерографії.  У нашій  ветеринарній клініці «ВЕТІКО» Львів  виконуються як скринінгове Ехо КГ, спрямоване на раннє виявлення захворювань з безсимптомним перебігом, так і діагностичні, в рамках приймання ветеринарного лікаря.

Ознайомитися з повним  комплексом  послуг ветеринарної клініки лікування й  реабілітації тварин «ВЕТІКО» Львів можна телефоном +38(067) 737-28-45 

2019-01-22T21:51:09+03:00

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info