Loading...
Про нас2019-07-24T14:09:21+03:00

Ветеринрна клініка «ВЕТІКО»

Ми пропонуємо на ринку ветеринарних послуг нові сучасні методики та підходи до лікування домашніх тварин. Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікації персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців.

Ветеринарна клініка «Ветіко» це багатопрофільна клініка в місті Львів, де вашому улюбленцю буде надана кваліфікована та грамотна допомога.  Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців у сфері профілактики та лікуванні різноманітних захворювань, вашій тваринці буде поставлений правильний діагноз та своєчасно назначене необхідне лікування. А проведений медикаментозний огляд нашими ветеринарами дозволить вам  бути впевненими, що ваш улюбленець повністю здоровий. Наші лікарі регулярно вдосконалюють свої знання і підвищують свою кваліфікацію на різноманітних конференціях та міжнародних ветеринарних конгресах.

Також, хочемо зазначити, що у нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання за допомогою якого ми швидко та точно поставимо діагноз, а також можливо здати лабораторні аналізи та зробити УЗД, рентген, ЕКГ та ЕХО серця.

На території нашої клініки знаходиться комфортний цілодобовий стаціонар, в якому вашому улюбленцю нададуть необхідну допомогу та належну увагу. Наш медичний персонал зробить все, щоб ваш улюбленець швидше одужав і повернувся додому.

Ми дбаємо про наших чотирилапих пацієнтів та їх господарів і розуміємо, що не завжди є можливість завести свого улюбленця в клініку, тому у нас є послуга виклик лікаря додому, що є дуже зручно.

В клініці «Ветіко» ви зможете вакцинувати своїх тварин та зробити чіпування.

На нашому офіційному сайті ви знайдете та ознайомитесь з повним переліком послуг та цінами на них.

Наші послуги

Ветеринарна клініка «Ветіко» пропонує повний спектр послуг: Терапія, Хірургія, Дерматологія, Стоматологія, Гастроентерологія, Кардіологія, Анестезіологія, Ендокринологія, Гінекологія, Офтальмологія та Нефрологія.

Наші лікарі

Чекаємо на вас у ветеринарній клініці «Ветіко»

Maggie Collins
Maggie CollinsHygenist
Mauris sit amet blandit libero, vitae semper ex. Nullam cursus leo sit amet mollis ultrices.
Jerry Thompson
Jerry ThompsonHead Dentist
Aenean sagittis, nulla eget viverra sodales, odio sapien venenatis massa, quis fermentum ultricies.
Frank Taylor
Frank TaylorOrthodontist
Morbi quis mattis tortor. Duis quis tortor sed sapien tincidunt ultrices tempor et ligula elementum.

Ми піклуємось про кожного нашого пацієнта

Наші партнери

Доброта, увага та ласкаве відношення до тварин у процесі профілактики та лікування сприяють хорошому результату не менш ефективно ніж ліки.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Mobile: +38(067) 737-28-45

Web: West-info