Loading...
Про нас2020-11-11T11:07:07+03:00

Ветеринрна клініка «ВЕТІКО»

Ми пропонуємо на ринку ветеринарних послуг нові сучасні методики та підходи до лікування домашніх тварин. Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікації персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців.

Ветеринарна клініка «Ветіко» це багатопрофільна клініка в місті Львів, де вашому улюбленцю буде надана кваліфікована та грамотна допомога.  Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців у сфері профілактики та лікуванні різноманітних захворювань, вашій тваринці буде поставлений правильний діагноз та своєчасно назначене необхідне лікування. А проведений медикаментозний огляд нашими ветеринарами дозволить вам  бути впевненими, що ваш улюбленець повністю здоровий. Наші лікарі регулярно вдосконалюють свої знання і підвищують свою кваліфікацію на різноманітних конференціях та міжнародних ветеринарних конгресах.

Також, хочемо зазначити, що у нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання за допомогою якого ми швидко та точно поставимо діагноз, а також можливо здати лабораторні аналізи та зробити УЗД, рентген, ЕКГ та ЕХО серця.

На території нашої клініки знаходиться комфортний цілодобовий стаціонар, в якому вашому улюбленцю нададуть необхідну допомогу та належну увагу. Наш медичний персонал зробить все, щоб ваш улюбленець швидше одужав і повернувся додому.

Ми дбаємо про наших чотирилапих пацієнтів та їх господарів і розуміємо, що не завжди є можливість завести свого улюбленця в клініку, тому у нас є послуга виклик лікаря додому, що є дуже зручно.

В клініці «Ветіко» ви зможете вакцинувати своїх тварин та зробити чіпування.

На нашому офіційному сайті ви знайдете та ознайомитесь з повним переліком послуг та цінами на них.

Наші послуги

Ветеринарна клініка «Ветіко» пропонує повний спектр послуг: Терапія, Хірургія, Дерматологія, Стоматологія, Гастроентерологія, Кардіологія, Анестезіологія, Ендокринологія, Гінекологія, Офтальмологія та Нефрологія.

Наші лікарі

Чекаємо на вас у ветеринарній клініці «Ветіко»

Ми піклуємось про кожного нашого пацієнта

Наші партнери

Доброта, увага та ласкаве відношення до тварин у процесі профілактики та лікування сприяють хорошому результату не менш ефективно ніж ліки.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info