Орнітологія2018-12-11T00:24:42+03:00

Орнітологія

Наші пернаті брати менші, так само можуть страждати від різних захворювань, але їх організм дуже відрізняється від кішок, собак і гризунів. Тому, для них необхідний окремий фахівець — лікар-орнітолог.

Орнітологія — область ветеринарної медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань у птахів.

Через швидкий обмін речовин, захворювання у птахів розвиваються дуже стрімко, і від перших ознак до загибелі може пройти всього кілька годин. Тому, власникам птахів потрібно бути уважними до своїх підопічних і при найменших змінах в самопочутті та поведінці птиці не зволікати з візитом до ветеринара.

Як правило, захворювання пернатих концентруються в області обмінних процесів, незаразних захворювань, інвазій і орнітоз.

На жаль, симптоматика величезного списку захворювань у птахів обмежується декількома пунктами: птах скуйовджений, неактивний, у нього знижений апетит, можливо, порушений стілець. Але щоб зробити огляд, необхідна певна вправність у поводженні з таким вихованцем, не кажучи вже про процедури і ін’єкціях. Для з’ясування причин захворювання, як і в інших тварин, не обійтися без лабораторних досліджень, які дозволять з’ясувати та уточнити причину нездужання вашої птиці.

Якщо ви помітили, що ваш пернатий друг поводиться тихіше, ніж зазвичай, пір’я потьмяніло та почало випадати, змінився стілець або птах перестав торкатися до їжі й воді, то фахівці допоможуть вам розібратися в причинах такої поведінки та виправлять ситуацію в найкоротші терміни.

Найбільш частими проблемами є:

 • втрата оперення;
 • нарости біля дзьоба;
 • блювота;
 • новоутворення;
 • переломи.

При появі будь-якого тривожного симптому, будь то виділення з носових ходів, відрижка корму, незвичайний стілець — необхідно відвезти пернатого друга до лікаря.

Не варто нехтувати й плановими відвідуваннями ветеринарної клініки. Зовні здорова птиця може страждати хронічними захворюваннями, які набагато ефективніше лікувати на ранніх стадіях. При покупці птиці також потрібно відвідати ветеринарного лікаря-орнітолога, щоб провести профілактичний огляд і дослідження на предмет прихованих інфекцій і виключити хвороби, загальні для птахів і людини.

У клініці «ВЕТІКО» Львів ветеринар по птахах надає послуги з діагностики та лікування захворювань, а також з профілактики в наступних напрямках:

 • корекція довжини дзьоба і кігтів;
 • зішкріб на виявлення шкірних паразитів;
 • промивання зоба;
 • видалення яйця при утрудненій яйцекладці;
 • ампутація крила;
 • видалення новоутворення;
 • взяття змиву з зоба для лабораторних досліджень.

Лікар-орнітолог проведе огляд папуги (або іншого вихованця) і призначить відповідне лікування.

Звертаємо увагу, що приймання орнітолога можливе дома. Виїзна бригада оснащена мобільним обладнанням, медикаментами, що дозволяє проводити комплексний огляд і всі необхідні процедури на високому рівні. За підсумками обстеження лікар може надати допомогу на місці або транспортувати вихованця у ветеринарну клініку.

Ознайомитися з Повним комплексом послуг ветеринарної клініки лікування й реабілітації тварин «ВЕТІКО» Львів чи записатися на приймання, можна телефоном (097)701-08-09.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info