Репродуктологія2019-09-20T14:37:28+03:00

Ветеринарна репродуктологія набуває все більшого значення у ветеринарній практиці, адже розведення тварин, а головне наявність здорового приплоду — це основний шлях продовження роду та збільшення популяції тварин тої чи іншої породи. Це в свою чергу веде до того, що власники тварин все частіше почали стикатися з труднощами при в’язці і відсутністю вагітності після неї.

Ситуація, коли вагітність не настає, в більш ніж 80% випадків пов’язана з неправильно вибраним часом для в’язки. Характерно, що навіть у молодому віці у багатьох самок собак спостерігаються проблеми в репродуктивній системі.

Лікар-репродуктолог допоможе визначити стадію статевого циклу вашого вихованця з метою встановлення дня овуляції та оптимльного часу для в’язки та осіменіння.

Для кращого визначення дат спарювання складають графік відбору проб. Як правило їх відбирають з 3–5 дня початку тічки. Всі необхідні маніпуляції, а також  як контролювати протікання вагітності Вам допоможе спеціаліст нашої клініки.

Чекаємо Вас та Ваших чотирилапих улюбленців.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info