УЗД тварин2019-01-22T21:20:44+03:00

УЗД тварин

Ультразвукове дослідження — один з найважливішихмалоінвазивнихспособів візуальної діагностики, застосовуваний у ветеринарній медицині. Найбільш ефективний він для обстеження органів черевної порожнини та малого таза, серцево-судинної системи (ехокардіограма)
За допомогою УЗД можна вивести або підтвердити наявність анатомо-морфологічних змін внутрішніх органів, визначити локалізацію (розташування), розмір, форму, структуру досліджуваного органу. Також можна виявити наявність вродженої патології, визначити ступінь ураження при гострому перебігу хвороби, відстежувати перебіг і розвиток хронічного процесу, виявити деякі новоутворення або конкременти (в нирках, сечоводах, сечовому міхурі), контролювати перебіг вагітності, а також виявити на ранніх термінах наявність патологій у плодів.
Ультразвуковий метод дослідження характеризується високою інформативністю і безпекою, як для тварини, так і для людини. Навіть у вагітних пацієнтів дане дослідження не викликає жодних  реакцій як з боку матері, так і плодів. Протипоказань до проведення УЗД на даний момент не відомо.
УЗД є суб’єктивним методом дослідження, на його інформативність впливають не тільки якість обладнання і кваліфікація фахівця, але і ступінь підготовленості пацієнта до дослідження.
Для проведення планового УЗД, для кращої візуалізації, тварину  необхідно попередньо підготувати:

  • Бажано витримати вихованця на дванадцятигодинній  голодній дієті та дати всередину активоване вугілля 1 таблетку на 5-10 кг ваги абоентеросгель (5-15-мл) для зниження пневматизаціїкишківника (накопичення газів в петляхкишківника, що значно ускладнюють огляд) і максимального збільшення інформативності дослідження.
  • Січовий міхур повинен бути помірно наповнений, для цього тварину  необхідно вигуляти не більше ніж за 3 години до дослідження.

Необхідно пам’ятати, що УЗД є додатковим методом дослідження і максимальну користь приносить тільки при комплексному підході до діагностики та лікуванню. УЗД-дослідження  не  може замінити клінічне обстеження з ретельним збором анамнезу, лабораторним та рентгенологічним дослідженням тварини. Однак цей метод часто дозволяє виявити хворобу на ранніх стадіях, до прояву клінічної симптоматики, тому може використовуватися і при диспансерному обстеженні.
Діагностики нашої ветеринарної клініки «ВЕТІКО» Львів  проводять дослідження органів травлення (шлунка, кишківника, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура), органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур), статевих органів (матки, яєчників, піхви,сіменників, простати), візуалізацію печінкита селезінки, комплексне дослідження при вагітності.
Перевагою даного методу є наявність як стаціонарного, так і портативного обладнання, що дозволяє проводити дослідження не тільки в умовах спеціалізованого кабінету ветеринарної клініки «ВЕТІКО» Львів, а також дома. Ця обставина є важливим в певних ситуаціях, особливо коли необхідно провести дослідження у лежачих тварин, критичних пацієнтів стаціонару, або якщо транспортування пацієнта в клініку з дому небажана (наприклад, у суки / кішки після пологів).

Записатися на прийом до лікаря таознайомитися з повним  комплексом  послуг ветеринарної клініки лікування й  реабілітації тварин «ВЕТІКО» Львів можна телефоном +38(067)737-28-45.

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info