Вагінальна цитологія2019-09-20T14:57:59+03:00

Основним методом для визначення стадії статевого циклу та настання овуляції, а разом з тим оптимального терміну в’язки на сьогоднішній день є вагінальна цитологія . Вагінальна цитологія — найбільш поширений діагностичний метод в рамках гінекологічного обстеження тварини. Він базується на визначенні циклічних клітинних змін, що відбуваються в епітелії піхви в результаті зміни рівня статевих гормонів, в першу чергу — естрогенів. Метод простий і корисний навіть при фізіологічних і патологічних станах репродуктивної системи тварин. Найчастіше він використовується для визначення стадій естрального циклу для вибору оптимального часу в’язки.

Щоб визначити оптимальний період для в’язки, лікар бере мазок із стінок піхви. Дані лабораторного дослідження взятого біоматеріалу допомагають визначити стадію статевого циклу тварини. Лікар також визначить період овуляції, коли починають збільшуватися показники гормону прогестерону, що додатково сигналізує про сприятливий час для в’язки.

Гематоксилін-еозин 1

«Leukodif 200».  1х10

Гематоксилін-еозин 1 Х 60

 

Клініка для тварин ВЕТІКО

Використання якісної діагностики у поєднанні з високим рівнем кваліфікаціїї персоналу дають максимально сприятливий результат для вирішення всіх проблем домашніх улюбленців. Гасло клініки для тварин ВЕТІКО — “З турботою до ваших улюбленців!”

Контакти

м.Львів, пр. Червоної Калини,95

Phone: +38(097) 701-08-09

Web: West-info